• چگونه می‌توانم سفارش خود را انجام دهم؟

  برای ثبت سفارش کتاب‌های مورد نظرتان هم می‌توانید از طریق وب‌سایت و هم از طریق تلگرام اقدام کنید. برای سفارش از طریق وب‌سایت کافی است وارد صفحه‌ی فروشگاه شوید و کتاب‌های دلخواه‌تان را به سبد خرید خود بیفزایید. سپس به صفحه پرداخت وارد شوید و فرم مربوطه را پر کنید. با فشار دکمه‌ی پرداخت وارد درگاه بانکی می‌شوید و تمام.
  برای ثبت سفارش از طریق تلگرام به حساب زیر پیام تلگرامی بفرستید:

 • ارسال سفارش چگونه انجام می‌شود؟

  در شهر تهران ارسال هم به وسیله‌ی پست پیشتاز و هم به وسیله‌ی پیک موتوری امکان‌پذیر است. در شهرهای دیگر ارسال سفارش فقط از طریق پست پیشتاز انجام می‌گیرد.

 • از همه‌ی شهرستان‌ها سفارش پذیرفته می‌شود؟

  بله، از تمام شهرها و روستاها در هر نقطه از ایران می‌توانید کتاب و کالاهای مورد نظرتان را سفارش بدهید و آن‌ها را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

 • پرداخت هزینه‌ی خرید چگونه انجام می‌شود؟

  چنانچه از طریق وب‌سایت سفارش خود را انجام دهید پرداخت از طریق درگاه بانکی (تمامی کارت‌های عضو شتاب) انجام می‌شود. چنانچه از طریق تلگرام سفارش‌تان را ثبت کنید پرداخت از طریق کارت به کارت انجام می‌شود. اگر ساکن تهران باشید و ارسال با پیک موتوری را انتخاب کنید پرداخت می‌تواند به صورت نقدی و هنگام تحویل سفارش انجام شود.

 • چه قدر طول می‌کشد تا سفارش به دست من برسد؟

  سفارش‌های پستی ظرف دو تا پنج روز به دست مشتریان می‌رسد. سفارش با پیک موتوری (مخصوص شهر تهران) بعد از هماهنگی تلفنی با سفارش‌دهنده در ساعت مورد نظر مشتری (ظرف یک ساعت) به او تحویل داده می‌شود.

 • چگونه می‌توانم از تخفیف استفاده کنم؟

  فروشگاه آنلاین انتشارات نیلفام بسته‌های تخفیفی گوناگونی را در اختیار خریداران می‌گذارد که با انتخاب آن‌ها می‌توانید از تخفیف‌های مناسبی برخوردار شوید. برای دیدن بسته‌های تخفیفی اینجا کلیک کنید.

 • اطلاعات کتاب‌های مختلف را از کجا به دست آورم؟

  وقتی وارد صفحه‌ی فروشگاه آن‌لاین انتشارات نیلفام شدید، کافی است روی تصویر کتاب مورد نظرتان کلیک کنید تا به صفحه‌ مخصوص آن کتاب وارد شوید و تمام اطلاعات مربوطه و تصویرهای داخل کتاب را ببینید.

 • اگر سوال دیگری داشته باشم چگونه پاسخ‌اش را بگیرم؟

  اگر افزون بر موارد بالا پرسش دیگری دارید از طریق تلفن ۰۲۱۴۴۳۷۵۶۳۵ یا تلگرام به شماره ۰۹۰۳۱۰۸۶۲۹۷ سوال خود را بپرسید.